Протест “жовтих жилетів” дійшов до Лівану

Ru.delfi.lt

Інформаційне агентство «Associated Press» передає, що на Близькому Сході у Ліванській Республіці сотні жителів влаштували акцію протесту на знак солідарності з «жовтими жилетами», які протестують у Франції. Протестувальники незгодні з чинною нині системою охорони здоров’я, високим рівнем хабарництва, а також підняттям цін на бензин.

Сотні жителів Лівану вийшли на вулиці в знак протесту проти економічної ситуації у державі, яка останнім часом має тенденцію до погіршення. Саме в соцмережах зазначався початок заклику до акції, символом якої багато учасників використовували жовті жилети з нацсимволом Лівану – кедровим деревом. Кедрове дерево також є центральною частиною прапора держави.

Учасники акції несли плакати, на яких були заклики про те, щоб покласти край корупції. Протестуючі пройшли до будинку уряду ліванської столиці – Бейрута.

Вимоги, що висуваються протестувальниками – збільшення робочих місць, викорінення корупції, а також поліпшення системи охорони здоров’я. Один з учасників акції Мішель аль-Хадж заявив, що бере участь в акції, щоб спонукати уряд на боротьбу з корупцією, з метою повернути соцпослуги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*