У Швеції почали прокладати «Північний потік-2»

Newsone.ua

Шведська газета-таблоїд «Aftonbladet» повідомляє, що було розпочато будівництво «Північного потоку-2» на території шведської економічної зони. Відзначається, що даний газопровід має досить скандальну репутацію у світовому товаристві.

Шведський морський порт Карлсхамн буде використаний для зберігання газопровідних труб. Будівництво даного газопроводу на території цієї зони триватиме до літа наступного року, і саме для цього керівництво шведського порту прийняло на роботу понад 110 спеціалістів.

Відомо, що минулої неділі у «Nord Stream AG» – швейцарській компанії, яку спеціально створили для управління однойменним газопроводом, повідомили, що корабель «Solitaire» був спрямований на південь шведської економічної зони, для того щоб почалося прокладання 510 км трубопроводу. «Solitaire» є одним з найбільших суден-трубоукладачів у всьому світі. Компанія “Nord Stream AG” зазначає, що на даний момент «Північний потік-2» прокладений на 370 км.

Нагадаємо, що міністр економіки та енергетики Федеративної Республіки Німеччини Петер Альтмайєр зробив заяву, що продовження роботи над «Північним потоком-2» є можливим, тільки за умовою того, що будуть збережені головні інтереси України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*