У Запорізькій області затримали хакера, який поширював вірус

Pol.gp.gov.ua

Департамент кіберполіції Нацполіції України повідомляє, що їх співробітниками був виявлений хакер, який поширював у Всесвітній мережі Інтернет вірус-стілер. Дана програма у скритному режимі проникала у комп’ютери користувачів, а після копіювала персональні дані. Серед таких даних логіни, паролі, файли, куки, а також дані про гаманці цифрових валют.

У Запорізькій області співробітниками правоохоронних органів було проведено обшук квартири хакера, в ході якого була конфіскована комп’ютерна техніка. Повідомляється, що в постійній пам’яті комп’ютера містилося різне програмне забезпечення, у тому числі і яке мало шкідливий характер.

Нині проводиться розслідування, метою якого є визначення власників, чиї комп’ютери або іншого роду техніка були заражені шкідливим програмним забезпеченням. Також триває досудове розслідування частини 1 статті 361-1 КК України. У статті йдеться про створення шкідливих програмних чи техзасобів, з метою їх використання або поширення. Людині, яка вчинила злочин, статтею передбачається запобіжний захід до 2 років тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, раніше кіберполіція у Львівській області затримала 42-х річного чоловіка, який інфікував троянським вірусом близько 2 тисячі комп’ютерів у 50 державах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*