Політолог: в Україні воєнний стан – Порошенко відпочиває

enovosty.com

Політичний експерт Михайло Чаплига у своєму профілі в соціальній мережі “Фейсбук” інформує, що глава України Порошенко проводить відпочинок в Гуті (Івано-Франківщина). Експерт пише, що поки в країні триває воєнний стан, і поки держава-агресор консолідує всі свої військові сили й в кожну мить може напасти, глава України вирішив поїхати відпочити в Гуту. Відзначається, що поїхав він туди відразу після проведення корпоративу. У зв’язку з цим, політолог іронізує і ставить питання, не платять на Гуті ставку Верховного командувача.

Крім цього, експерт згадав у своєму запису й полонених членів екіпажу наших кораблів. Він зазначив, що їм на новорічні свята доведеться їсти баланду у в’язницях Російської Федерації, в той час, як голова країни ласуватиме салатиками на державній дачі в Гуті та буде дихати свіжим повітрям.

Нагадаємо, що раніше вже виникав скандал щодо відпустки голови держави на Мальдівах. Журналісти «Схем» проводили розслідування, аби з’ясувати, чи міг президент дозволити собі такий відпочинок. Як повідомлялось, на острів голова України прилетів найдорожчим рейсом та поселився з родиною на одній із дорогих віл.

Пізніше в Адміністрації підтвердили, що Порошенко дійсно відпочивав на Мальдівах, проте зазначалось, що відпустку він сплатив з власних коштів, що буде занесено до декларації. Водночас, думка користувачів соціальних мереж розділилась: одні вважали, що президент дійсно може дозволити собі дорогу відпустку, оскільки є мільярдером, інші ж виказали думку, що президент не може залишити державу без нагляду, поки в ній триває війна.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*