Партія Ляшка посіла третє місце на виборах в Україні

Eirus.net

Політичний експерт Тарас Семенюк на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook поділився своєю думкою щодо результатів виборів. Він вважає, що зайнята третя позиція партії Олега Ляшка на виборах об’єднаних територіальних громад є явним показником того, що без другого туру на виборах голови держави не обійтися. Дана заява була зроблена після результатів виборів серед політпартій в ОТГ, які відбулися 23 грудня на території 13 областей України.

Експерт заявив про те, що історія змінює свій напрямок, і результати попередніх виборів депутатів в об’єднаних територіальних громадах серед політсил це підтвердили. Навіть при володінні Блоком Петра Порошенка адмінресурсу, найбільшу кількість голосів отримала партія Юлії Тимошенко «Батьківщина». Також, за словами Семенюка, на другу позицію претендують кілька партій, а третє місце у регіонах зайняла “Радикальна партія”, попри адміністративних можливостей партії «Солідарності».

На основі результатів, «Радикальна партія Олега Ляшка», яка посіла третю позицію на ОТГ, буде готова вийти у другий тур на виборах голови держави.

За заявою Тараса Семенюка, великий вплив на президентські вибори також можуть надати передвиборні кампанії, які почнуться вже у 2019 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*