Ляшко: догляд за інвалідом має зараховуватися до робочого стажу

Joneshacker.com

Виступаючи в телевізійному ефірі, народний депутат і лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що громадяни, який надають догляд родичам з інвалідністю, повинні отримувати допомогу від держави еквівалентом у мінімальну заробітну плату.

Для обґрунтування своєї позиції лідер «радикалів» розповів про свою знайому, яка змушена здійснювати догляд за дорослим сином, що має інвалідність першої групи. Від держави жінка отримує одну тисячу гривень відповідно свого доходу та 1 тисячу 600 гривень мінімальної пенсійної виплати.

Ляшко підкреслив, що надання держдопомоги еквівалентом в одну мінімальну зарплату особам, які доглядають за людьми з інвалідністю, вигідно й самій державі, через те, що люди з обмеженими фізичними можливостями не здаються в спеціальні заклади, де на них витрачаються вже мільйони гривень.

Нагадавши, що в країні налічується майже два мільйони українців, що мають різні види інвалідності, з них 300 тисяч мають першу, саму «важку» групу. Доглядаючі за ними особи виконують роботу, аналогічну праці соціального працівника. Політик поставив собі питання, чому ця робота не зараховується до стажу.

Народний депутат пообіцяв, що РПЛ зареєструє відповідний проект закону.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*