Усуненням наслідків негоди в Харкові зайнялася важка техніка

Kharkivoda.gov.ua

Через снігопади товщина сніжного покриву на території Харківщини становить від десяти до двадцяти п’яти сантиметрів.

Незважаючи на непогоду, проїзд автотранспорту основними дорогами забезпечено. На дорожніх ділянках області працюють понад дві сотні одиниць спецтехніки, включаючи важку, зосередившись на напрямку, що з’єднує адміністративний центр регіону з Вовчанськом.

За добу працівники ДСНС використали 1 тис 286 кубометрів піщано-соляних сумішей. Також при роботі на проблемних дорогах застосовувалося більше сотні тон солі технічної.

Дорожні підприємства постійно здійснюють моніторинг основних трас, проводячи патрульний об’їзд і користуючись п’ятьма камерами відеоспостереження. Також були визначені місця найбільших заторів транспортних засобів на дорогах Харківщини, куди була направлена спецтехніка для буксирування. Також працюють майданчики для відстою великогабаритних засобів вантажного транспорту.

Ще однією проблемою Харківської області залишаються відключення електроенергії, що відзначено в Барвінківському та Куп’янського районах. За повідомленням Харківської ОДА, туди були відправлені бригади електромонтажників, які повинні перемкнути знеструмлені котельні на альтернативні джерела живлення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*