Убля – кладовище кинутих українських автомобілів

Tvi.ua

Відтоді, як Верховна Рада переглянула закон про розмитнення автомобілів на єврономерах, деякі українці їх розмитнили, а більшість вивезли машини за територію України та кинули. Саме така ситуація відбувається в словацькому місті Убля, яке знаходиться поруч з українським кордоном.

Місцеві жителі розповідають, що українці – «євробляхери» привозять свої машини на англійських, польських та угорських номерах і залишають де попало. Тільки за два тижні грудня залишили там більше ніж сто автомобілів, а деякі стоять вже по кілька місяців.

Зараз кинуті машини стоять всюди, в тому числі, є такі, які залишають поруч з КПП на кордоні. А нещодавно і зовсім в населений пункт приїхала вантажівка, завантажена легковиками, вивантажив їх поруч з кордоном і поїхав.

Така ситуація стала напружувати не тільки місцевих жителів, а й місцева влада. Щоб хоч якось розв’язати проблему, вони звернулися до глави області, який повинен вжити заходів в ситуації, що склалася.

Також з-за нового українського закону, крім словацьких прикордонних міст, страждають і польські та румунські населені пункти. Тому, що українці не знайшли грошей для розмитнення машин з Європи, їм доводиться позбавлятися від них таким чином.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*