Екс-керівник СЗРУ: Київ може втратити юридичні права на Крим

An anti-war protester holds placards during a rally on a road in Simferopol March 8, 2014. Russian Foreign Minister Sergei Lavrov said on Saturday the new Ukrainian government should stick to an agreement signed by the ousted president, signalling no change in Moscow's position over the Crimea crisis. Placard reads "No War!" (L) and "Crimea is Ukraine." REUTERS/Vasily Fedosenko (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST)

Микола Маломуж, колишній голова Служби зовнішньої розвідки, в інтерв’ю одному з Інтернет-видань піддав критиці розрив Україною Договору про партнерські стосунки та дружбу з Російською Федерацією.

Свою критику Маломуж обґрунтував тим, що обидві сторони, які залишили свої підписи під текстом Договору, визнавали Кримський півострів територією України. В даний час Кремль може використовувати факт розриву двостороннього міжнародного Договору у свою користь, через те, що закріплення в ньому кордонів втратило свій юридичний статус.

Екс-глава розвідувального відомства зазначив, що після розриву цього документу може не залишитися не єдиного Договору, що підтверджує право України на анексований в даний момент півострів. Україні не варто було скасовувати деякі вигідні для себе положення у двосторонній угоді з Російською Федерацією, підкреслив Маломуж.

Нагадаємо, що законопроект про припинення дії двостороннього українсько-російського Договору про партнерські стосунки та дружбу був підписаний чинним главою держави Петром Порошенком, і набере чинності з 1 квітня наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*