Мосійчук: я бився не з політологом, а з ворогом

Narodna-pravda.ua

Нардеп ВРУ, представник радикалів Ігор Мосійчук у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» висловив коментарі щодо конфлікту з доктором політичних наук Олександром Семченко. Інцидент стався 24 грудня під час трансляції ефіру на одному з телевізійних каналів. При цьому, він підкреслив, що бився не з політологом, а з ворогом.

Парламентарій підкреслив, що багато засобів масової інформації, висвітлюючи цей інцидент, відзначають, що Семченко є, політологом, блогером та кореспондентом, однак на ділі ж, на думку депутата, він є ворогом. Такі висловлювання Мосійчук аргументує тим, що Семченко просто поширює російську пропаганду та стає на бік самопроголошених «ДНР» та «ЛНР». Крім того, він всіляко принижує нашу країну, насміхається над воїнами, в тому числі й над загиблими, а також над подіями голодомору. Водночас, як докази, парламентарій публікує скріншоти інтерв’ю, де респондентами є бойовики з т. зв. «ДНР».

Також відзначимо, що Мосійчук підкреслив, що співробітникам служби безпеки варто проявити увагу до діяльності політолога, оскільки вона має відкритий антиукраїнський характер. В іншому випадку, патріоти країни не стануть мовчати.

Нагадаємо, що до цього в ефірі вітчизняного телевізійного каналу «NewsОne», представник Радикальної партії Мосійчук побився з доктором політичних наук. Інцидент стався після фрази депутата про те, що Семченко працює на Росію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*