Кримський суд не задовольнив апеляції членів екіпажу українських суден

Newsone.ua

Кримський Верховний суд 24 грудня прийняв рішення, згідно з яким, четверо членів екіпажу та співробітник СБУ, які перебували на заарештованих кораблях українських військово-морських сил, залишаться під арештом. Зазначається, що суд не прийняв оскарження вироку суду першої інстанції, яке подали юристи.

Нагадаємо, що до цього один із сімферопольських судів прийняв рішення про ув’язнення моряків. Крім цього, у зв’язку з тим, що суд першої інстанції допустив помилку, строки тримання українців під вартою були перенесені з 24 на 25 число наступного місяця.

Варто зазначити, що йдеться про В’ячеслава Зінченка, Володимира Лісного, Сергія Чуліба, Андрія Шевченка, а також про представника спецслужби Андрія Драча. Всі вони на даний момент знаходяться в одному зі слідчих ізоляторів, розташованому в столиці Російської Федерації.

Необхідно нагадати, що до цього цей же суд ухвалив вирок, згідно з яким, ще десять членів екіпажу з заарештованих суден ВМС України, повинні залишитися під арештом. Поряд з цим, слід зазначити, що засідання суду по апеляції продовжаться й в цю середу. В ході даних засідань будуть розглянуті апеляції ще п’ятьох українців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*