Національний союз журналістів України: під загрозою фізична безпека співробітників ЗМІ

cont.ws

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко закликав парламентського спікера Андрія Парубія без зволікання провести слухання, темою яких має стати фізична безпека співробітників засобів масової інформації.

НСЖУ опублікувало вимога ознайомити сесійний зал з ініціативою щодо проведення в майбутньому році слухань, і використовувати всі важелі політики і права для результативного голосування з питання фізичної безпеки журналістів.

У заклику до спікера нагадується, що Верховна Рада не проводила слухань на тему свободи слова протягом дев’яти років. Також стверджується, що зафіксований високий рівень агресії по відношенню до журналістів, особливо жінкам. У НСЖУ підкреслили, що в організації спостерігають безкарність за порушення відносно журналістів від сільського і районного рівнів до Києва.

У тексті звернення до Парубія також підкреслюється, що кримінальні справи, заведені в зв’язку з інцидентами протидії журналістській діяльності, розвалюються та дуже мало судових процесів закінчуються обвинувальними вироками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*