Експерт: підсумки дії воєнного стану в Україні

soldat.pro

Інформагентство «УНН» інформує, що політолог Микола Спиридонов повідомив про те, що впровадження військового стану в державі надало можливості скасувати виборчий процес в низці ОТГ та створило можливості для активізації шахрайської діяльності. Крім цього, військовий стан в черговий раз поділив державу за географічними ознаками. Варто зазначити, що особливий режим передбачав скасування виборчого процесу в тих областях, де електоральна підтримка чинного голови держави Порошенко є дуже низькою. Таким чином, вибори місцевого самоврядування були обрізаними.

Також експерт підкреслив, що протягом останнього місяця все частіше стала реєструватися діяльність шахраїв, які обманюють жителів держави, прикриваючись дією особливого режиму. Наприклад, в селах в будинок місцевих жителів приходили невідомі чоловіки, які видавали себе за військових, та наполягали на тому, що вони повинні оцінити майно.

Спиридонов також підкреслив, що введення особливого режиму поділило Україну на дві частини: жителі десяти регіонів весь цей час жили у військовому положенні, в той час, як інші регіони, в тому числі й столиця, жили як раніше. Подібна технологія поділу держави вже використовувалася в 2004 році.

Крім того, експерт вважає, що військове положення закінчиться вже в цю середу та продовжувати його ніхто не буде, оскільки нещодавно в країну приїжджав Курт Волкер, який чітко дав зрозуміти, що не треба гратися з впровадженням особливого режиму.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*