Папа Римський: нам усім треба подумати про гострі світові проблеми

Lindajohnsonleadership.com

Папа Римський Франциск 24 грудня в процесі свого звернення на честь Різдва у Ватикані виступив із закликом, в якому звертається до усіх вірян, аби ті подумали про актуальні проблеми, які зараз існують у всьому світі. Дане звернення транслював телевізійний канал Італії «Rai24».

Понтифік зазначив, що він сподівається, що конфлікт, який зараз відбувається у Сирії, буде вирішений найближчим часом. Таким чином, світовій спільноті варто зайнятися розробкою політичних рішень, які б змогли не лише врегулювати конфліктну ситуацію, але й задовольнили інтереси усіх сторін, що беруть участь в конфлікті. Крім того, Франциск порушив й тему конфлікту на Україні. Він висловив підтримку державі та зазначив, що сподівається, що в даному регіоні буде встановлений тривалий мир. Зокрема, він підкреслив, що виступає за мир та підтримує поважне ставлення до прав людей.

Також Папа Римський у своєму звернені згадав й африканський регіон, в тому числі й єменський конфлікт. Він наголосив, що підтримує братство та терпіння, та засуджує неповагу до представників іншої раси чи релігії. У частині виступу, яка була присвячена подоланню расизму, Франциск провів аналогію з художником, який користується багатокольоровою палітрою для створення повноцінної картини.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*