Росія збільшила санкційний список українських громадян і компаній

Ua.news

Російська Федерація прийняла низку нових обмежувальних заходів, які поширюються на двісті українських фізосіб та компаній. Крім того, повідомляється, що голова уряду Російської Федерації Медведєв затвердив постанову, яка передбачає збільшення обмежувальних заходів проти українських громадян та компаній. Медведєв підкреслив, що такі дії необхідні, щоб забезпечити захист Росії, а також громадян та компаній цієї країни.

Цікавий то факт, що в списку не опинилися чинні члени Кабміну (Гройсман, Клімкін, Маркарова, Петренко, Кубів, Рева, Розенко і т.д), а також наш президент Порошенко. Але потрапили під санкції 60 нардепів, значна частина яких з Опоблоку.

На даний момент в списку знаходяться 567 фізосіб і 75 – юридичних.

Необхідно нагадати, що ще на початку минулого місяця Російська Федерація запровадила низку обмежувальних заходів, які поширювалися на 322 українських громадян, а також на 68 компаній. У даний перелік тоді ж включили голову ВРУ Андрія Парубія, екс-прем’єра та кандидата в президенти Юлію Тимошенко, голову Ради нацбезпеки та оборони Турчинова, голову МВС Авакова, керівника Служби безпеки Грицака, голову оборонного відомства Полторака, Генерального прокурора Луценка та низку інших службовців.

Також слід підкреслити, що ще минулого тижня в уряді були узгоджені нові обмежувальні заходи, спрямовані проти Російської Федерації, причиною яких залишається окупація Кримського півострова.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*