СБУ перекрили несанкціонований доступ до закритих даних

versiya.info

Прес-служба Національної поліції повідомляє, що Подільське управління Департаменту кіберполіції, детективи відділу поліції міста Хмельницький, а також працівники Служби безпеки України у ході спільної роботи розкрили злочинні дії чоловіка 36 років, який був викритий в тому, що втручався у комп’ютерну мережу бухобліку держорганів та підприємств.

У повідомленні було написано, що житель Хмельницького мав посаду у компанії, діяльність якої полягала в обслуговуванні держустанов, а також військових частин. Обов’язками правопорушника було встановлювати, реалізовувати, а також обслуговувати програмне забезпечення.

Нацполіція повідомила, що порушуючи вимоги зобов’язань, описаних у договорі, чоловік мав доступ до інформації працівників, підприємства, яке він обслуговував.

Правоохоронними органами було проведено обшук квартири правопорушника, у ході якого на комп’ютерній техніці була виявлена інформація, яка стосується співробітників держустанов. Знайдені дані були відправлені на експертизу, у результаті якої будуть встановлені наслідки діяльності злочинця.

На сьогодні досудове розслідування триває. Чоловікові пред’явлені обвинувачення за частиною 2 статті 361 Кримінального Кодексу України. У даній статті йдеться про несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних засобів, комп’ютерних мереж та інше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*