Супрун: нешкідливо дивитися на «зварювання»

eurols.com

Уляна Супрун, яка обіймає посаду в. о. міністра охорони здоров’я України, в соціальній мережі Facebook повідомила, що спостереження за зварювальним процесом для звичайного перехожого не може завдати шкоди зоровому апарату або зовсім зашкодити нормальному функціонуванню та привести до повної втрати – сліпоти.

Уляна Супрун у процесі інтерв’ю з Яніною Соколовою дала відповідь на безліч питань, які цікавлять жителів. Зокрема, чи є нешкідливим дивитися на «зварювання». Під цим поняттям мається на увазі технологічний процес зварювальника за допомогою зварювального обладнання з метою з’єднання металевих частин, у результаті дії якого з’являються іскри специфічного характеру.

Як відомо, у суспільстві перебільшений той факт, що один лише погляд може нашкодити нашим очам і привести до часткової або повної втрати зору.

Уляна Супрун повідомила, що порушення функцій зорового апарату майже неможливо в ситуації, якщо людина просто побачила роботу зварювальника. Ця інформація актуальна лише для перехожих.

Для фахівців інформація дещо інша. Іскри, що утворюються при процесі зварювання, мають ультрафіолетове випромінювання, яке, у свою чергу, може спричинити опіки очей. Симптоми, які спостерігаються при опіку очей – очний біль, чутливість до яскравого світла, почервоніння очей, головний біль. Відзначається, що чим довше ультрафіолет від іскор впливає на людину, тим сильніше будуть проявлятися симптоми. Але при перерві порядку 1-2 днів самопочуття має прийти у норму. Подальше лікування у ході хвороби може надати лише фахівець. З цієї причини при необхідності в негайному порядку потрібно звернутися до лікаря.

Супрун додала, що через вплив безлічі чинників на процес зварювання чітких норм відносно відстані, з якої можна безпечно спостерігати за процесом, не визначено.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*