В Одесі був затриманий лідер «Автомайдану»

Dumskaya.net

У місті Одеса співробітники правоохоронних органів заарештували керівника «Автомайдану» Віталія Устименко. Він був заарештований під час участі в акції протесту у парковій зоні на території меморіального комплексу.

Учасники акції на своїх сторінках у соціальній мережі Facebook повідомили, що активісти, в тому числі Устименко, здійснювали спробу повалити огорожу, яка встановлена в міському парку. Дії активісти пояснюють тим, що хотіли перешкодити спилювання дерев на земельній ділянці, яка була викуплена депутатом Одеської міської ради Іриною Єсенович.

Повідомляється, що депутат збирається на цій території побудувати «Догтаун», який призначений для вольєрів, а також вигулу собак. Активістами було відзначено, що лідер «Автомайдану», під час того як затримували активіста Кожушняка, не контактував зі співробітниками поліції, а лише стояв і спостерігав біля машини.

По прибуттю, співробітники правоохоронних органів приступили до розгону порушників, які намагались повалити паркан. У результаті чого між поліціянтами та учасниками акції сталася сутичка, внаслідок якої були арештовані Олег Кожушняк, лідер громадської організації «Вуличний фронт» Дем’ян Ганула, лідер партії «Нацкорпус» Сергій Варламов, а також керівник «Автомайдану» Віталій Устименко.

На даний момент троє учасників акції, після опитування і вручення одному з них повістки, відпущені.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*