Володимир Зеленський: я готовий до виборів Президента України

Pravda.if.ua

Володимир Зеленський, керівник студії «Квартал-95» і шоумен, відповідаючи на питання Дмитра Гордона про участь в президентських перегонах, відповів, що «схиляється» до такого вибору, дуже серйозно розмірковуючи над таким кроком.

Зеленський додав, що обговорює це з рідними, так як їх думка дуже важлива для нього, однак його родина висловлює побоювання з цього приводу, вважаючи його «радикально справедливою» людиною. Шоумен підкреслив, що не піде на умови, через які він може втратити свої гідність і честь.

Також керівник студії «Квартал-95» в інтерв’ю одному з регіональних видань Миколаєва відповів, що створена ним партія «Слуга народу» візьме участь в політичному житті країни. На уточнююче запитання про партію він пояснив, що не готовий озвучити прізвища однопартійців, які займаються питаннями фінансового та юридичного характеру. За словами шоумена, його політичні соратники є креативними людьми, які «росли з ним».

Після порівняння журналіста свого співрозмовника зі Святославом Вакарчуком Зеленський заперечив, що він не дуже схожий на лідера музичного гурту «Океан Ельзи».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*