Книга про єврейські погроми заборонена до ввезення на територію України

Primusversus.com

Відповідно до рішення Держкомітету по ТБ і радіомовлення, книга шведського журналіста та історика Андреса Ріделя в російському перекладі заборонена до ввезення з-за кордону та реалізації на території України.

Книга «Книжкові злодії», перекладена на 27 мов і протягом десятитижневого періоду знаходилася на вершині продажів Amazon в категорії історичних досліджень, потрапила під заборону з формулюванням про розпалювання міжрелігійної, міжнаціональної та расової ворожнечі.

Історичні дослідження Андреса Рідель були заборонені у зв’язку негативною оцінкою політичного та військового діяча часів Української Народної Республіки Симона Петлюри. Одна з найвідоміших фігур української історії першої половини двадцятого сторіччя звинувачувалася автором в організації та проведенні єврейських погромів.

Під заборону також потрапила книга «Шляхи благословення» російського та радянського художника, письменника, філософа-містика і мандрівника Миколи Реріха. Експерти Держкомітету по ТБ і радіомовлення визнали, що в літературному творі Реріха пропагується держава-агресор.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*