МінЖКГ України: чиїм коштом буде встановлять бойлерів і газових колонок

112.ua

Обирати установку газових колонок та електричних водонагрівачів як альтернативу централізованого гарячого водопостачання споживачі можуть коштом співвласників свого будинку або за гроші місцевих програм фінансування.

Про це заявили в Міністерстві регіонального розвитку і ЖКГ, відповідаючи на журналістський запит. За словами відомства, рішення про перехід з централізованого на інші види гарячого водопостачання приймаються співвласниками будинку. Також забудовник в ході проектування житлового будинку може зробити самостійний вибір щодо систем теплопостачання будинку, дотримуючись чинного законодавства та з огляду на технічно-економічну доцільність.

Раніше в Мінрегіонбуді представили нові будівельні норми з проектування (розміщення) побутових газових теплогенераторів. Згідно з новими вводиться нормам, з’являються обмеження і стандарти на установку такого обладнання з відкритими та закритими камерами згоряння в багатоквартирних та індивідуальних житлових будинках.

Нагадаємо, що в країні тарифи на водопостачання зросли у вересні поточного року в порівнянні з тим же місяцем минулого року на 12,7%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*