«Roshen» залишилася в «ТОП-25» виробників кондитерських виробів

mirnews.su

У сотні найбільших світових виробників різних солодощів корпорація «Roshen» зайняла двадцять п’яте місце. Щорічний рейтинг цього сегмента продукції складався Candy Industry, галузевим виданням-оглядачем.

У порівнянні з торішнім рейтингом компанія, яка належить чинному голові держави, опустилася на один пункт у світовому рейтингу, проте зберегла обсяг продажів на раніше досягнутому рівні, який склав вісімсот мільйонів доларів США. На поточний момент в корпорації працюють десять тисяч чоловік на восьми заводах.

На першому місці рейтингу Candy Industry знаходиться Mars Inc., чий річний обсяг продажів досяг вісімнадцять мільярдів доларів. Друге місце зайняла компанія Ferrero з Італії, яка заробила за цей рік дванадцять мільярдів доларів. «Бронзу» в рейтингу отримала Mondelez International Inc. зі Сполучених Штатів, чий обсяг продажів склав більше ніж 11,5 мільярдів доларів.

Ще два бренду нашої країни, «АВК» і «Конті», також увійшли в «топ-100» виробників солодощів. На 43-му місці знаходиться компанія «Конті», а компанія «АВК» знаходиться на 64 місці.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*