Порошенко: українські санкції спрямовані на депутатів РФ

Cont.ws

Голова України Порошенко, в ході засідання Ради нацбезпеки та оборони, яке пройшло в цю середу, виступив із заявою, що санкції, впроваджені Україною, будуть спрямовані на значну чисельність депутатів РФ, які виражали підтримку агресії Росії в Керченській протоці.

Крім цього, до порядку денного включили й прийняття обмежувальних заходів за протизаконне проведення виборів на сході українських територій, які наразі окуповані Російською Федерацією. Також, обмежувальні заходи мають бути впроваджені й через російську агресію в акваторії Чорного моря та Керченської протоки.

Також лідер наголосив, що обмежувальні заходи в першу чергу торкнуться тих, хто нападав на наші судна, хто заарештовував їх та тих, хто віддавав відповідний наказ. У зв’язку з цим, голова країни підкреслив, що нескладно помітити активну участь Державної Думи Російської Федерації у даних процесах, саме тому, значна кількість парламентарів від Ліберально-демократичної партії та фракції «Єдина Росія» входять до переліку людей, на яких поширюються санкції.

Крім того, обмежувальні заходи будуть спрямовані й проти низки підприємств, які будь-яким чином протидіяли нашій державі.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*