Генсек ОБСЄ заявив про перекручування його слів про створення Православної церкви України

24tv.ua

Томас Гремінгер, який обіймає посаду Генерального секретаря ОБСЄ, заявив, що деякі засоби масової інформації вирвали з контексту ряд його висловлювань і вирвали цитати з контексту, висвітлюючи його інтерв’ю виданню з Німеччини «Neue Osnabrücker Zeitung».

Постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні пояснило, що мова йде про висловлювання Гремінгера щодо новоствореної Православної церкви України. Один з чиновників українського Представництва, Ігор Прокопчук, отримав такі роз’яснення від самого генсека ОБСЄ.

Також відомо, що цю тему будуть детально обговорювати на майбутній зустрічі Гремінгера та Прокопчука, дата якої на поточний момент невідома.

Нагадаємо, що деякі мас-медіа нашої країни подали цитати з інтерв’ю Генсека ОБСЄ таким чином, ніби Гремінгер вважає створення ПЦУ «провокацією». Були поширені заголовки з подібним тезою.

Пізніше на сайті Організації з безпеки і співробітництва в Європі було опубліковано заяву, що в деяких ЗМІ інтерв’ю Гремінгера німецькому виданню було подано з некоректним перекладом і цитатами, вирваними з контексту. Секретаріат ОБСЄ закликав для ознайомлення з інтерв’ю використовувати оригінальну публікацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*