Мін’юст зареєстрував клон «Опоблока»

Votum-agency.com

Інформагентство «Українські Новини» інформує, що представник політичної ради «Опоблока» Олександр Пузанов повідомив про існування клону опозиційної політсили, який був створений «групою Колеснікова-Новинського-Вілкула». Дане політичне об’єднання зареєстрували під назвою «Опозиційний блок партія миру та розвитку».

Реєстрація об’єднання датується 13.06.2014, при цьому, очолив її Віталій Кисіль. Водночас, представник опозиціонерів зазначив, що в зазначений часовий період цього політичного об’єднання не було, замість нього функціонувала українська індустріальна партія, очолювана Ростиславом Шурмою.

Зазначена політична сила стала клоном опозиціонерів внаслідок того, що її творцям не вдалося законодавчо закріпити рішення з’їзду партії, який вони позиціювати, як з’їзд «Опоблока». Пузанов підкреслив, що з’їзд був призначений на 15.12. при цьому, дане рішення було прийнято всупереч статуту «Опоблока».

У зв’язку з цим, 18 числа того ж місяця судом було прийнято рішення, згідно з яким, Міністерства юстиції не може реєструвати вирішення зазначеного з’їзду. Представники «Опозиційного блоку» відзначили, що призначення даного з’їзду являє собою рейдерську атаку на політичну силу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*