«Укрзалізниця» почала торгувати металоломом

Newsukraine.net

На «Prozorro.Продажі» з’явилися перші 4 лоти від «Укрзалізниці», в яких держпідприємство пропонує лом чорних метал. Стартова вартість позицій становить 260 мільйонів гривень, а заявки від потенційних покупців прийматимуться до десятого січня наступного року.

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі заявила, що появою в Prozorro пропозицій по лому чорних металів від «УЗ» створюється важливий прецедент, і тепер компанія може займатися продажами з формуванням ринкових цін, використовуючи систему «Prozorro.Продажі».

Євген Кравцов, який обіймає посаду виконавця обов’язків керівника «Укрзалізниці», зазначив, що його компанії бачить ряд позитивних аспектів в цій новині. Він заявив, що таким чином вітчизняної металургії надається допомога, і своєю діяльністю в цій галузі «УЗ» проходить шлях розпорядження майном, раніше затвердженим Кабміном.

Керівник «Prozorro.Продажі» Олексій Соболєв заявив, що з’являються перші результати тісної взаємодії його держпідприємства та «Укрзалізниці».

Нагадаємо, що збирачі брухту в кінці минулого року звернулися до Уряду та Національному антикорупційному бюро, попросивши створити умови прозорості та рівності для учасників тендерів, в яких залучена «УЗ».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*