Кримський суд залишив під арештом 20 з 24 українських моряків

Inforesist.org

Кримський «Верховний суд» 28 грудня прийняв рішення не відпускати з-під арешту 5 українських моряків, які були захоплені місяцем раніше в Азовському морі поблизу Керченської протоки.

Апеляційний суд прийняв рішення з приводу того, щоб залишити в силі постанову, яка була прийнята райсудом Київського району міста Сімферополя. Також було уточнено, що термін затримання повинен закінчитися 24 січня наступного року, а не 25. Це сталося через технічну помилку, якої припустився суд.

Серед затриманих були залишені — командир судна «Яни Капу» Олег Мельничук, командир судна «Нікополь» Богдан Небилиця, старший матрос Юрій Без’язичний, капітан Денис Гриценко, а також Євген Семідоцкій. Апеляції, які сторона захисту подала, були останніми прийнятими судом другої інстанції.

Захист, який був наданий державою, для трьох українських моряків Андрія Ейдера, Володимир Терещенко, Андрія Артеменка, а також співробітника СБУ Василя Сороки, не справила оскарження їх затримання, про що заявили інші адвокати, аналізуючи дії захисту. Таким чином, адвокат Микола Полозов зазначив, що факт безвідповідального підходу до своїх функцій і обов’язків колег буде розглянуто дисциплінарною комісією.

Відзначається, що чотирьох українських моряків ВСУ сторона, яка їх захищає, зможе оскаржити у суді касаційної інстанції. В результаті роботи, в суді апеляційної інстанції за 6 днів були розглянуті апеляції на затримання 20 з 24 осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*