Ілля Ківа: всі Президенти України винні в сьогоднішній війні

Bykvu.com

Прес-служба «Соціалістичної партії» України повідомляє, що лідер партії Ілля Ківа висловив свою думку відносно того, що кожен з президентів України, починаючи з найпершого, причетні до війни, що охопила державу.

Лідер СПУ розповів у своєму інтерв’ю про те, що йому ненависні ті політдіячі, які занурили нашу державу у нинішній стан. Кожен голова України забруднив руки у крові, згідно зі словами Ківи. Перший президент винен, оскільки позбувся ядерної зброї. Другий є винним, тому що був пов’язаний зі створенням олігархату, а третій – приніс з собою корупційні схеми, які охопили всю державу. Саме внесок кожного наблизив Україну до війни, і втрати державної території.

Український політик також додав, що велика частина політиків є вихідцями з однієї партії, а нині вони то скандалять між собою, то продовжують приятельське спілкування. Причиною такої нелогічної поведінки, Ілля Ківа називає гроші, а також фінансові потоки.

Лідер «Соціалістичної партії» України заявив про те, що має намір завершити війну. Він вважає, що коли є бажання закінчити війну – вона закінчиться. За словами політика, влада вигадала історію, де їм зручно закопувати людей у землю, а також знайшли виправдання легальному знищенню населення.

Ілля Ківа висловився і з приводу медицини у державі. Адже всілякими реформами медсфера була знищена, що спричинило до появи приватних установ. У свою чергу, щоб отримати лікування у приватних клініках, необхідна величезна сума грошей, що непід’ємним для звичайного жителя України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*