Ірина Фріз анонсувала запуск сайту Міністерства у справах ветеранів

Rai.ua

Ірина Фрiз, котра займає посаду міністра у справах ветеранів, прокоментувала запуск офіційного міністерського сайту, а також повідомила про момент відкриття приймальні комісії до Громадської ради при відомстві.

Міністр заявила, що протягом поточного робочого тижня сайт відомства буде вже доступний, а також буде зібрана ініціативна група для опублікування оголошення щодо прийому документів на даному сайті. Приблизно це відбудеться 29 грудня. Ірина Фриз повідомила, що ініціативна група, окрім прийому документів від кандидатів, зобов’язана організувати установчі збори до моменту, як на офіційній основі буде оголошено про початок відбору до Громадської ради. Метою зборів є безперервний процес роботи.

Його планують провести продовж поточного тижня. Повідомляється, що за відсутності повідомлення про оголошення набору до Громадської ради на сайті відомства, Міністерство неправомірно почати відбір кандидатів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що введення поточною владою особливого правового режиму – воєнного стану на території 10 областей держави абсолютно не мало ніякого впливу на процедуру підготовки Міністерства у справах ветеранів до початку його функціонування, а також на створення його управлінь на територіях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*