Муженко підбив підсумки воєнного стану у ЗСУ

112.ua

Керівник Генерального Штабу України Віктор Муженко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» прокоментував підготовлений ним звіт про воєнний стан, який був переданий голові країни Порошенко. Він зазначив, що у Генштабу є можливість в обмежені часові строки значно наростити чисельність складу бойових підрозділів у тому випадку, якщо Російська Федерація почне проявляти агресію.

Муженко підкреслив, що, по-перше, Генштаб має можливості для розгортання міжвидових угрупувань військ, при нападі Росії, а, по-друге, у збройних сил також є можливість збільшити чисельний склад бойових резервів. Така можливість забезпечується, зокрема, професійним та мотивованим оперативним резервом. Голова Генштабу ЗСУ підкреслив, що в ході проведення зборів, військовослужбовці, що знаходяться у резерві, змогли поновити свої навички та вміння.

Також Муженко додав, що в державі були проведені навчання бригад територіальних громад, що мали комплексний характер. Крім цього, була встановлена практична взаємодія з структурами держвлади та іншими частинами оборонних сил України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*