Мер Харкова Кернес: на виборах я підтримаю Порошенка

Jizn.info

Голова Харківської міської адміністрації Геннадій Кернес інформує, що члени політичної партії «Відродження» мали намір вибрати його в якості кандидатури на пост голови держави від даної політичної сили. Таким чином, Кернес повинен був взяти участь у виборах, які відбутися вже навесні наступного року.

Мер зазначив, що політичне об’єднання звернулося до нього з такою пропозицією, проте Кернес прийняв рішення відмовитися від участі у виборах, оскільки він любить місто, в якому живе, та хоче залишатися поруч з харківськими жителями.

Крім цього, Кернес в черговий раз зазначив, що має намір підтримувати на майбутніх виборах чинного голову України Петра Олексійовича Порошенка. Свій вибір харківський мер обґрунтовує тим, що, перебуваючи на цій посаді, Порошенко доклав багатьох зусиль для фінансування метрополітену в місті Харків, а також для децентралізації міжбюджетних відносин. Він також підкреслив, що обізнаний про те, що мешканці Харкова не проявляють такої симпатії та поваги до чинного голови країни, навпаки, вони підтримують інших політиків. Однак, Кернес наполягає на тому, що необхідно вибудовувати діалог та роз’яснювати подібні питання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*