Експерт: Україна повинна прибрати посаду «Президент» і на державному гербі зобразити граблі замість тризуба

Glavcom.ua

На телевізійному каналі “NEWSONE” в телестудії політичного ток-шоу “Український формат” медіаексперт Андрій Пальчевський заявив, що державі необхідно позбутися президентсько-парламентської форми правління.

За словами Пальчевського, у країні після правління останніх 2-х президентів, нормою є система стримувань та противаг, внаслідок якої сім’ї глав держави набули статусу найбагатших в Україні. Відносно Віктора Ющенка телеведучий заявив, що не вірить в те, що екс-президент не став олігархом.

Пальчевський зазначив, що уряду України необхідно позбутися використання факторів історії, оскільки, за словами ведучого, наша країна є дуже складною в мультиетнічному та багатомовному аспектах. При цьому Україна має досить нестійкий кордон. Саме з цих причин президент повинен мати неймовірну витримку та змушений відступити від принципу «розділяй та володарюй».

Телеведучий вважає за необхідно провести деолігархізацію, а також усунути інститут президента. А також додав, що доцільніше на державному гербі зобразити граблі замість тризуба, оскільки вже понад 20 років ми здійснюємо одні та ті ж помилки, таким чином наступаючи на ті ж граблі. Він зазначив, що жоден з глав України не був гарантом. На думку Пальчевського 1 особа не може виступати в якості гаранта держави.

Ведучий також запропонував способи боротьби з олігархатом, прикладом тому могло б слугувати введення подвійної приватизації.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*