В’ячеслав Ковтун став антиукраїнцем і опинився на «Миротворці»

dnl.dn.ua

Скандально відомий на російському телебаченні В’ячеслав Ковтун внесений до списку антиукраїнських діячів на сайті «Миротворець».

У формулюванні, що обґрунтовує появу «анкети» В’ячеслава Ковтуна на відомому сайті, пояснюється, що він свідомо брав участь в акціях російських пропагандистів, які мають антиукраїнський характер, отримуючи за це фінансову винагороду.

Також наголошується, що, за непідтвердженою інформацією, минулого року гість російських політичних ток-шоу, який нібито представляє Україну та робить заяви від її імені, придбав об’єкт нерухомості на території російської столиці.

Ковтун є завсідником телепередачі «Вечір з Володимиром Соловйовим», відомої своєю скандальністю. Заяви Ковтуна часто викликають гостру реакцію аудиторії та призводять до перепалок з ведучим та іншими учасниками телевізійної програми. Іноді конфлікти в російських телевізійних студіях приводили до бійок з іншими гостями ток-шоу.

Сам Ковтун називається себе «політологом» і «експертом». У деяких засобах масової інформації вказувалося, що щомісячна грошова винагорода за скандальне амплуа «українського експерта» від телеканалів Росії досягає одного мільйона російських рублів (майже чотириста тисяч гривень за поточним курсом).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*