Податківці України проведуть понад шість тисяч податкових перевірок

Rau.ua

На майбутній рік Державна фіскальна служба запланувала 6 тисяч 721 податкову перевірку. Найбільшій кількості перевірок піддадуться фірми Київщини, Одеської та Харківської областей.

З видів діяльності компаній, що потрапили в поле зору податківців, переважають транспортні послуги, а також торгівлі в роздріб і гуртом. В планові перевірки також включені фінансово-кредитні організації, представники нерезидентів і представники постійні.

Під критерії ризику, які позначені наказом Мінфіну, потрапляють компанії, які виплачують податок на прибуток нижче оплати по зайнятій галузі; мають рівень сплаченого податку на додану вартість, які нижче рівня оплати по зайнятій галузі, а також фірми, які вступили у відносини з власними контрагентами. Також перевіркам піддадуться компанії, помічені в розбіжностях по податковому кредиту і зобов’язанням перед податківцями.

Крім перевірок підозрілих фірм, буде вивчена діяльність їх «дочок», контрагентів і підрозділів.

Нагадаємо, що ДФС піддасться реорганізації відповідно до рішення Кабміну. Відомство буде розділене на два держоргану, один з яких займеться митницею, а інший — податками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*