Колишній мер Ірпені спростував своє висунення кандидатом у президенти

Hyser.com.ua

Володимир Карплюк, який раніше обіймав посаду міського голови в Ірпені Київської області, на своїй сторінці в Facebook спростував новину про його намір взяти участь у президентських перегонах.

У своїй заяві Карплюк зазначив, що інформація про його балотування на вищу в державі посаду є інформаційною провокацією політичних супротивників. Він нагадав, що подібні новини з’явилися в деяких засобах масової інформації через заяви людини, яка називає себе експертом. Екс-мер Ірпені офіційно заявив, що буде балотуватися тільки після консультацій зі своїми однопартійцями з «Нових облич».

Політик зазначив, що вважає твердження про його наміри взяти участь в президентських перегонах спробою вплинути на виборчий процес на користь одного з учасників виборів.

Він додав, що єдине рішення по балотуванню він прийняв тільки у зв’язку з вибором до Верховної Ради, де він висувається від 95 округу.

Карплюк закликав журналістів всеукраїнських мас-медіа ретельно перевіряти відомості, що надходять до них, і підкреслив, що відкритий для спілкування і відповідей на коментарі для журналістів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*