Інформація по заступнику Служби зовнішньої розвідки України засекречена

Pixnio.com

Відповідаючи на журналістський запит одного з видань, представники Служби зовнішньої розвідки повідомили, що низка даних по першому заступнику керівника цього відомства Сергія Семочко є засекреченою.

У наданій головою СВР відповіді повідомляється, що інформація по заохоченням та стягненням Семочко, дисциплінарним санкціям та службовим розслідуванням в його відношенні, є даними з обмеженим доступом, представляючи собою відомості службового характеру.

Нагадаємо, що в відношенні високопоставленого розвідника Службою безпеки України розпочато розслідування. Також слідство по Семочко ведуть детективи Національного антикорупційного бюро.

Скандал за участю Семочко спалахнув після публікації в мас-медіа інформації про належну йому елітну нерухомость, підприємницьку діяльність на території анексованого Криму, а також наявності російського громадянства у його громадянської дружини. Також стало відомо, що Семочко зупинив закупівлю найважливіших медичних препаратів по всій країні. Один з топ-менеджерів постраждалої від його діяльності компанії «Діавіта» заявив, що боротьба Семочко з їх фірмою велася не в зв’язку з тендерами, а для отримання незаконної грошової винагороди.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*