Порошенко отримав чергові великі грошові дивіденди

misto.news

На рахунок чинного голови держави надійшли дивіденди на суму більш ніж в півмільярда гривень. Податкові відрахування до держбюджету з цього надходження складуть майже шістдесят мільйонів гривень.

Дивіденди були перераховані від компанії Rothschild Trust (Schweiz) вперше за три роки. Таке рішення було прийнято трастовим керівником за результатами багаторічної діяльності по керівництву компанії «Рошен».

Прес-служба Президентської Адміністрації наголосила у своїй заяві, що на політичну рекламу Петро Порошенко витрачає особисті гроші, на відміну від інших політиків, яким іноді важко пояснити джерела грошових надходжень.

Також представниками президента наголошується, що за час свого президентства голова держави на зміцнення обороноздатності та соцдопомогу витратив 1 мільярд 200 мільйонів гривень, з яких на Збройні сили прийшлося півмільярда.

Трастовий договір був укладений у 2016 році, позбавивши президента будь-яких прав на управління кондитерською корпорацією. В даний час даний документ є єдиним за всю історію України випадком застосування міжнародного досвіду передачі фірми в довірчу форму власності.

Сума, що поступила на рахунок президента, була вказана в Єдиному держреєстрі осіб, які мають повноваження на виконання державних функцій або обіймають посаду в місцевому самоврядуванні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*