Юрія Луценка звинуватили в порушенні Кримінального кодексу України

publichka.info

Масі Найєм, брат парламентаря Мустафи Найєма та юрист, звернувся до Державного бюро розслідувань, написавши заяву на керівника Генпрокуратури Юрія Луценка. Найєм стверджує, що Генпрокурор скоїв правопорушення кримінального характеру, розголосивши відомості про просування розслідування у справі про вбивство Катерини Гандзюк.

Юрист у своєму записі на сторінці в Facebook заявив, що публічне сповіщення головою ГПУ відомостей досудового розслідування загрожує самому слідчому процесу, приводячи до негативних наслідків.

Заявник зазначив, що публічне сповіщення певним особам про те, що їм може бути оголошено підозру, може дати таким «чіткий сигнал» з проханням вжити заходів, щоб уникнути процесуальних заходів щодо них.

Відповідно до повноважень Державного бюро розслідувань, Юрій Луценко як Генпрокурор підслідних цьому відомству.

Нагадаємо, що раніше Юрій Луценко оголосив, що слідчі ідентифікували замовників і організаторів замаху на вбивство Катерини Гандзюк, викривши групу підозрюваних осіб в повному складі. Відомо, що Генпрокуратура не надала СБУ вагому частину доказів у справі про вбивство Гандзюк.

Нагадаємо, що херсонська чиновниця та активістка Катерина Гандзюк піддалася нападу в кінці липня поточного року. Зловмисник застосував проти жертви сірчану кислоту в концентрованому вигляді. Постраждала була госпіталізована в шоковому стані. На початку минулого місяця Гандзюк померла від поранень, отриманих через застосування проти неї в ході замаху хімічної речовини.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*