Азовський напрямок захищено від диверсантів

polit.info

Начальник прес-центру ООС Віталій Саранцев заявив, що на Азовському напрямку була організоване протидиверсійне армійське угрупування. Також в цьому регіоні був посилений протиповітряний захист.

Як пояснив головний спікер ООС, в цьому районі здійснено заходи зі зведення фортифікаційних укріплень, а також розв’язувати питання більш злагодженої взаємодії між військовослужбовцями ООС з одного боку та ВМСУ з іншого.

Для захисту Маріуполя та всього Азовського узбережжя в цілому здійснено значний комплекс заходів, підкреслив спікер Операції об’єднаних сил. Він додав, що військовослужбовці готові до гідного відсічі у відповідь на будь-який вид агресії.

Раніше президент на нараді РНБО, в ході якого було заявлено про відсутність продовження воєнного положення на території десяти областей, заявив, що Кремль не зменшив свою військову присутність в азовської морської акваторії.

Нагадаємо, що військовий стан в десяти регіонах тривалістю тридцять діб було введено через інцидент в районі Керченської протоки, в ході якого прикордонники РФ атакували три кораблі ВМСУ і захопили їх разом з екіпажами. На даний момент українські моряки знаходяться в СІЗО Москви у зв’язку зі звинуваченнями в «порушенні» морських кордонів Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*