Лоліта виправдовується за слова про український Крим

Keeno.tv

Співачка Лоліта Мілявська відреагувала на резонанс в засобах масової інформації, пов’язаний з її інтерв’ю, де вона називає Кримський півострів «українським в душі».

Вокальна виконавиця пояснила, що деякі її фрази були вирвані із загального контексту. За її словами, вона не питала в української влади дозволу на відвідування анексованого півострова, так як для цього вона користувалася своїм паспортом (громадянки Росії – прим.) на території, яка Кремлем вважається його власною.

Вона нагадала, що вона провела в Криму певний період дитинства, а її батьки були власниками там трикімнатної квартири. Саме тому, пояснила Мілявська, для неї Крим «був Україною».

Мілявська також зазначила, що вона є одночасно і киянкою, і мешканкою Львова, підкресливши при цьому, що артисти з обох сторін (української і російської – прим.) не переставали дружити один з одним.

На резонанс навколо інтерв’ю з Мілявської відреагував лідер «Машини часу» Андрій Макаревич, відомий своєю підтримкою України та неприйняттям анексії Криму. Він заявив, що не відчуває інтересу до висловлювань Мілявської по темі Криму. Тих, хто вважає думку Лоліти головною новиною, музикант і автор пісень відправив до психіатра.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*