Парламентарій розповів про провал «Сільської медицини»

President.gov.ua

Президентська програма «Сільська медицина» за весь період існування реалізувалася лише у виді трьох амбулаторій замість півтисячі, раніше призначених до будівництва.

Про це заявив член бюджетного парламентського комітету Валерій Дубіль, який входить до фракції «Батьківщина».

Як пояснив нардеп, за планами «Сільської медицини», які розроблялися за участю глави держави, за трирічний період, починаючи з 2017 року, передбачалося витратити понад чотирнадцять мільярдів гривень. За цей період повинно було бути зведено понад 2 тисяч 500 амбулаторій, майже 1900 нині амбулаторій, що функціонує, були визначені до модернізації.

За словами Дубіля, ці плани залишилися на папері. У 2017 році при витрачанні чотирьох мільярдів гривень жодної амбулаторії не було побудована, а до кінця поточного року закінчено будівництво тільки трьох, замість передбачених планами півтисячі.

Нардеп від «Батьківщини» звинуватив президента у підлогу з будівництвами амбулаторій в минулому році, коли Порошенко відкривав медичний заклад, побудований коштом французької допомоги. Також він звинуватив відповідальних за «Сільську медицину» в створенні корупції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*