СБУ прийняла рішення засекретити дані про родичів держслужбовців в РФ

mediaflow.in.ua

Інформагентство «Українські Новини» інформує, що в цей четвер Служба безпеки прийняла рішення, згідно з яким, дані про перевірку держслужбовців щодо наявності родичів серед жителів Російської Федерації, були засекречені. Відзначимо, що зараз структура проводить перевірку серед державних службовців щодо наявності родичів в РФ. При цьому, на підставі підсумків перевірки буде прийматися низка заходів у правовій площині стосовно даних осіб. Всі ці заходи будуть підібрані відповідно до законів України.

У самому відомстві прокоментували дану інформацію та зазначили, що ці заходи мають обмежений доступ та не можуть бути розголошені. Дане рішення регулюється положенням закону країни щодо публічної інформації. Таким чином, дані відомості не можуть перебувати у відкритому доступі, вони не можуть розголошуватися, навіть при запитах, копії документації з подібними відомостями також заборонено надавати. Таким чином, в структурі відмовилися надати копії указу голови держави щодо початку перевірки держслужбовців на наявність родичів в Російській Федерації.

Нагадаємо, що до цього голова держави звернувся до голови Служби безпеки, щоб той провів перевірки держслужбовців щодо того, чи є у них родичі, які є громадянами РФ. При цьому, в першу чергу перевірці підлягають співробітники правоохоронних та слідчих структур. Також варто відзначити, що у голови країни Порошенко, а також у голови зовнішньополітичного відомства Клімкіна були знайдені родичі, які є громадянами Росії та віддавали свої голоси про приєднання Криму до території РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*