Барабошко зареєстрував провадження проти військових прокурорів

Poltava.geometria.org.ua

Блогер і радник міністра інформаційної політики України Олександр Барабошко інформує, що зареєстрував свідчення в Державному бюро розслідувань проти співробітників військової прокуратури. Він зазначив, що коли його затримували, правоохоронці вдалися до дій, що суперечать законодавству. Потерпілий зазначив, що дав свідчення і факти, які стали підставою для відкриття кримінального провадження. Крім цього, він сподівається на чесність і неупередженість розслідування даною структурою.

Барабошко підкреслив, що коли проводився його арешт наприкінці минулого місяця, правоохоронці нанесли блогеру незначні тілесні ушкодження, а також за допомогою сили намагалися «вибити» свідчення. Звичайно, блогер впевнений що справа має бути розслідувана, проте він засуджує отримання свідчень за допомогою сили. Таким чином, він підкреслив, що дії співробітників військової прокуратури в ході його арешту були протизаконними, а, отже, правоохоронці перевищили свої повноваження. Крім того, блогер додав, що співробітники структури порушили ще кілька положень закону, коли проводили обшук у його помешканні, блокували доступ до акаунтів в соцмережах, а також втручалися в особисті бесіди потерпілого.

Нагадаємо, що в кінці листопада в столичному суді було прийнято рішення заарештувати блогера, який є фігурантом у кримінальній справі про втручання в приватне життя правоохоронця, строком на 60 днів. Однак, суд залишив можливість внесення застави, сума якої сягає трьох мільйонів гривень. Пізніше Барабошко сплатив заставу та вийшов на свободу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*