Керівник Державного Бюро Розслідувань України пройшов перевірку на детекторі брехні

Alux.com

Голова структури Роман Труба пройшов психофізіологічне дослідження, одним з елементів якого, було проходження детектора брехні. Як відзначається, дану перевірку наказує законодавство України.

Підкреслимо, що закони країни припускають, що співробітники бюро розслідувань зобов’язані перед вступом на посаду проходити перевірку на детекторі брехні. Крім того, подібні перевірки співробітники проходять щорічно. Відзначається, що першим дані перевірки проходив голова структури Труба.

При цьому, чисельність питань, які були йому задані, перевищила сотню. Велика частина питань була присвячена тому, чи не здійснював голова структури правопорушень, чи не є він агентом іншої країни, а також чи не розголошував він конфіденційних відомостей. Як зазначили в ДБР, негативних факторів за підсумками перевірки, не виявилося.

Варто відзначити, що далі подібну перевірку належить пройти першому заступнику голови ДБР Ользі Варченко, заступнику директора Олександру Буряку та головному бухгалтеру структури Ірині Новак.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*