Кіберполіція України затримала хакерів «DarkNet»

Theperspectivehub.com

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ України повідомляє, що співробітниками кіберполіції було виявлено та зупинено один з відомих майданчиків прихованої мережі «DarkNet», який займався продажем вкрадених персональних даних.

Співробітниками кіберполіції були розкриті особистості 4 українців, які створювали, організовували, а також займалися адмініструванням одним з популярних майданчиків, що продає персональну інформацію, у прихованій мережі «DarkNet». До документації даної групи злочинців були залучені співробітники правоохоронних органів декількох країн, серед яких Індонезія, Королівство Іспанія, Домініканська Республіка, Україна, а також Французька Республіка.

Згідно з інформацією, злочинці протягом 5 років незаконно отримували доступ до безлічі акаунтів, за допомогою спеціально створеної шкідливої програми, таких мереж як «eBay», «PayPall», «WellsFargo», «Amazon», «Suntrust, Bank of America». Даними, що розповсюджуються в мережі, були логіни, паролі, номери телефонів користувачів, номери банківських карток, а також інша інформація для доступу до облікових записів.

Здобувши список акаунтів, злочинці користувалися скриптами, для отримання інформації про облікові записи соцмережі, за допомогою яких можна було отримати доступ до карт банку та інших акаунтів. Після, творці сайту купували бази даних облікових записів і проводили автоматичну перевірку придатності даних для доступу.

Середня вартість даних до одного акаунту становила близько 2,5 доларів, а інформація для отримання доступу до електронних поштових скриньок становила суму в кілька разів більше. Щорічний дохід даного майданчика становить близько 22 млн доларів США.

Службовці правоохоронних органів здійснили обшук на території трьох областей, серед яких Київська, Волинська, а також Одеська. В результаті обшуку вилучили комп’ютери, мобільні пристрої та чернетки злочинців. Конфісковані предмети були відправлені на експертизу. Порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 361 КК України.

Як повідомляє МВС, правопорушники завдали шкоди громадянам не тільки України, а також Канади, Сполученого Королівства, Франції та Іспанії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*