Захоплені моряки ВМСУ не повернуться додому до Нового Року

Znaj.ua

Микола Полозов, зайнятий координацією захисту в суді полонених українських моряків, захоплених в Азовському морі, повідомив, що його підзахисним призначена низка експертиз технічного характеру.

Полозов висловив сумнів, що призначені на грудень експертизи будуть виконані до новорічних свят. Таким чином, підкреслив координатор судових захисників моряків ВМСУ, до закінчення строку тримання під вартою в слідчих справах становище не зміниться.

Він зробив висновок, слідчі Федеральної служби безпеки Росії, які працюють над кримінальними виробництвами щодо українських моряків, запросять продовження перебування під вартою для бранців.

Адвокат висловив упевненість, що цей запит від слідчих буде озвучений в Лефортовському райсуді, з доставлянням службовців ВМСУ на судові засідання. Апеляції розглядатимуться в Московському міському суді як вищої судової інстанції.

Нагадаємо, що 25 листопада в районі Керченської протоки прикордонники РФ провели захоплення трьох кораблів ВМСУ разом з екіпажами. Захопленим морякам, шестеро з яких були поранені в ході агресивних дій російської сторони, інкримінується «порушення» морських кордонів Росії. Члени захоплених екіпажів утримуються в двох московських СІЗО.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*