Україна змінює порядок видачі безкоштовних ліків

Golosua.info

В майбутньому році ліки будуть видаватися на безоплатній основі за держпрограмою в форматі нових правил. З квітня будуть введені електронні рецепти, коли медпрацівник буде виписувати препарати в електронній системі. Користуючись електронним рецептом, аптека зможе перевіряти, чи не підроблений рецепт пред’являє відвідувач.

Нагадаємо, що на сьогодні для отримання ліки необхідно відвідати аптеку з рецептом на папері, а сам заклад має бути учасником держпрограми суто в межах регіону, району або міста.

«Доступні ліки» можна отримати в більш ніж шести тисячах аптечних закладів, які отримують від держави грошове відшкодування через місцеві бюджети. Однак з 2019 року наступають зміни: держпрограмою «Доступні ліки» займеться Національна служба здоров’я. Відомство підпише з аптеками договору, і відшкодовувати ціну медичних препаратів, отриманих українцями, безпосередньо.

Одним з головних переваг нової системи видачі безкоштовних ліків є можливість їх отримання без географічної прив’язки до місця проживання, в будь-якому з міст нашої країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*