Важливого російського шпигуна затримали в Україні

Politeka.net

Дуже великого російського шпигуна упіймали в Очаківському гарнізоні на Миколаєві. Затриманий — капітан ЗСУ першого рангу! Шпигун передавав в Росію важливі дані, що стосуються того, що відбувається в місцевих військових частинах.

Про це повідомляється на офіційному сайті СБУ України. Агент був спійманий завдяки застосуванню ряду системних заходів, що стосуються протидії розвідувально-підривній діяльності ЗС РФ. Операцію проводили під контролем Головної військової прокуратури. Операцію, як стало тепер відомо, провели ще тиждень тому.

Агент, що працював на Росію, зобов’язався вести шпигунську діяльність в обмін на отримання громадянства РФ, про що він сам і розповів силовикам. Завербували капітана в Севастополі, після чого він ще багато разів наносив візити на анексовану територію для проведення зустрічей зі своїми кураторами. Там він надавав їм інформацію про проведення Операції об’єднаних сил на території Донбасу. Останнє завдання, яке було доручено капітану – створення і координація бойового підпілля на території Миколаєва, в Очаківському районі.

Під час проведення процесуальних дій у шпигуна була конфіскована комп’ютерна техніка, засоби зв’язку з подільниками, електронні накопичувачі, на яких була важлива секретна інформація. Шпигунові інкримінують державну зраду — стаття 111 частина 1.

Про подію також згадує блогер і волонтер Родіон Шовковитний. Активіст шкодує, що затримання, під Новий Рік, такого великого агента пройшло майже непоміченим у ЗМІ. Він згадує про те, що у затриманого є також Син і дочка, які займають високі пости в центрі ССО в тому ж гарнізоні.

Цікаво, що подібні агентурні групи були викриті також на Одещині та в Харківській області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*