«Томос-тур» на чолі з предстоятелем і президентом

freetripnow.com

Разом з предстоятелем новоствореної Православної церкви України Єпіфаній глава держави Петро Порошенко відправиться по тур по сімнадцяти регіонах. Ця поїздка по країні буде присвячена отриманню Томосу від Вселенського Патріарха.

Про запланований «Томос-тур» повідомив журналістам українського видання «Страна.ua» їх довірене джерело в Православній церкві України.

Співрозмовник журналістів зазначив, що кількість областей, які відвідають президент і Єпіфаній, варіюється, і можливо в бік збільшення.

В областях, відвідуваних головами Церкви та держави, будуть відслужені урочисті літургії, які покликані відзначити одержання помісною об’єднаною Церквою Томосу — грамоти від Вселенського Патріарха, який засвідчує автокефальний статус.

Також стало відомо, що предстоятель самораспущенної УПЦ Київського Патріархату передав Фанару свої вимоги, в яких він наполягає на залишенні в веденні ПЦУ парафій УПЦ КП за кордоном.

Нагадаємо, що на об’єднавчому соборі в Києві відбувся вибір статуту і предстоятеля новоствореної церкви, яка в даний момент чекає від Вселенського Патріархату отримання Томосу. Главою ПЦУ став митрополит УПЦ КП Єпіфаній.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*