Фіскальна служба України: відновлення Насірова на посаді голови незаконно

yb.in.ua

Спікер Державної фіскальної служби Наталя Нєпряхіна повідомила в соціальній мережі Facebook, що її відомство вважає відновлення Насірова самого себе на посаді глави незаконним.

Керівник прес-служби ДФС підкреслила, що питання затвердження на посаді керівника повинен вирішуватися на рівні урядового розпорядження за поданням Міністерства фінансів. Саме Кабінет міністрів, відповідно до Основного Закону, має повноваження знімати з посади і призначати голів центральних виконавчих органів, що не входять в структуру уряду.

Насіров вже відвідував Державну фіскальну службу, але не намагався насильно отримати свій кабінет.

Нєпряхіна зазначила, що, якщо уряд відновить Насірова на посаді, ДФС повинна видати наказ про розпорядження Кабінету міністрів. Таким чином, вона вважає неправомірним вердикт Окружного столичного адмінсуду від 11 грудня про відновлення Насірова в кріслі керівника відомства, до того ж під судовим документом він особисто поставив свій підпис.

В даний час керівництво ДФС здійснює Олександр Власов, який призначений на цю посаду Кабінетом міністрів на початку вересня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*